Пт, 26.04.2024, 06:59:42

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль … Чорний біль , в серцях , день пам’яті …

« Хлопці в землю падали ,

А вогню не зрадили ,

І пробилось полум’я

В хлопців з під долонь» .

Під таким девізом пройшов день пам’яті Чорнобильської трагедії 26.04.2019р. в Підполозянському ЗЗСО І – ІІ ступенів . Класні керівники 1-9 класів провели різноманітні виховні бесіди , перегляд відеофільмів про Чорнобильську трагедію . Педагог – організатор Курах В.В. провела виховний захід з учнями « День Чорнобильської трагедії» та перегляд документального фільму « Чорнобиль» . «Точка часу» . Саме в цей день ми доземно схиляємось перед ліквідаторами цієї страшної аварії . Хвилиною мовчання вшанували всіх ліквідаторів , що загинули після виконання рятівних робіт

26 квітня 2018р. в Підполозянській ЗОШ І – ІІ ступенів згадували трагічну подію , яка сталася 26 квітня 1986 року – найбільшу техногенну аварію в історії людства . Педагог – організатор Курах В.В. підготувала з учнями 7 класу позакласний захід « Чорнобильські дзвони» .

• Учнями 5-9 класів було проведено з вчителем історії Реблян С.В. окремо бесіди лекції ,перегляд документального відеофільму присвячений катастрофі на Чорнобильській АЕС. Крім цього класні керівники також провели по класах бесіди. Наша країна вперше відчула на собі таку грізну силу, як ядерна енергія , що вийшла з-під контролю. Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС. А біль не вщухає,тривога не полишає людей.

Кожен із нас переосмислює нашу історію,трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Наш земний уклін ,довічна вдячність усім,хто,ризикуючи своїм здоров’ям і життям,заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Священна пам'ять тим ,хто поклав своє життя,захистивши нас від радіаційної загрози.

Щороку у нашій школі ми згадуємо ці трагічні дні хвилиною мовчання вшановуємо тих , хто врятував нашу землю від ядерного вибуху.

З учнями Підполозянської ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено виховний захід присвячений  Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Учнями 5-9 класів було проведено з вчителем історії   бесіди, лекції, перегляд документального відеофільму присвячений катастрофі на Чорнобильській АЕС. Крім цього класні керівники також провели по класах бесіди. У виступі брали участь 8-9 класи.

Проти мирного атома встанемо до бою

За знедолені ниви,убиті гаї,

Візьмемося за руки, сестри й братове,

Щоб Вкраїна жила на Землі.

Саме такими словами учні завершили свій виступ,після чого щиро всім присутнім подякували за увагу.

«  Квітень 2024  »